Ish modelja e kolme që u shndërrua në fetare Shkëndije Mujaj: Jam e fokusuar te gjanat hallall - Gazeta Express
string(93) "ish-modelja-e-kolme-qe-u-shnderrua-ne-fetare-shkendije-mujaj-jam-e-fokusuar-te-gjanat-hallall"

TV/Film

Gazeta Express

13/03/2024 21:16

Ish modelja e kolme që u shndërrua në fetare Shkëndije Mujaj: Jam e fokusuar te gjanat hallall

TV/Film

Gazeta Express

13/03/2024 21:16

Ish modelja e kolme dhe këngëtarja Shkëndije Mujaj sot ka dhënë një intervistë për Canape në T7

Shkëndija, e cila ka disa vite që ka vënë ferexhen dhe agjëron Ramazanin ka folur në këtë intervistë për Ramazanin dhe të mirat që vinë prej tij.

Lexo Edhe:

“Jam e fokusuar te gjanat hallall”, ka shkruar Shkëndije derisa e mbuluar ka folur në këtë intervistë. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e Shkëndijës dhënë Canape në T7