Ish-konkurrentja e “Për’puthen” konfirmon lidhjen e re? - Gazeta Express
string(51) "ish-konkurrentja-e-perputhen-konfirmon-lidhjen-e-re"

Rozë

Gazeta Express

15/08/2022 10:50

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” konfirmon lidhjen e re?

Rozë

Gazeta Express

15/08/2022 10:50

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Gjini është përfolur për një romancë të re pas ndarjes nga Bruno Shemsho.

Dyshimet nisën nga një buqetë e madhe me trëndafila të kuq në formë zemre, të cilën Anës ia kishin bërë dhuratë, së bashku me një dedikim të veçantë.

Lexo Edhe:

Ana konfirmon lidhjen e re pas ndarjes nga Bruno, kush është djali

“O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë. Ndërkohë sot Ana gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit është shfaqur në makinë dhe vëmendjen e ka marrë menjëherë personi që e shoqëronte.

Ana konfirmon lidhjen e re pas ndarjes nga Bruno, kush është djali

Pranë Anës shihet një djalë dhe direkt kanë nisur aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen” ka konfirmuar në këtë mënyrë romancën e re.

Ana konfirmon lidhjen e re pas ndarjes nga Bruno, kush është djali
Ana konfirmon lidhjen e re pas ndarjes nga Bruno, kush është djali
Bruno dhe Ana gjatë kohës që ishin në “Për’puthen”