Ish gruaja e Tom Brady, modelja Gisele Bundchen shfaqet në krevat me Antonio Brown - Gazeta Express
string(81) "ish-gruaja-e-tom-brady-modelja-gisele-bundchen-shfaqet-ne-krevat-me-antonio-brown"

Sporte tjera

Gazeta Express

08/12/2022 15:59

Ish gruaja e Tom Brady, modelja Gisele Bundchen shfaqet në krevat me Antonio Brown

Sporte tjera

Gazeta Express

08/12/2022 15:59

Antonio Brown mund të jetë ende në kërkim nga policia e Tampas, por ai ka gjetur kohë të postojë në njërin prej rrjeteve të ndryshme të tij sociale një foto që ka ndezur internetin për shkak të asaj se me kënd është ai në foto

Rezulton se në Snapchat, Brown postoi një foto në të cilën ai është fotografuar nën qarshafë me një grua. Por, gruaja bionde edhe pse nuk i shihet tërësisht fytyra, ajo ka një përputhje të madhe me ish gruan e Tom Bradyt, supermodelen braziliane, Gisele Bundchen.

Lexo Edhe:

Fansat në rrjetet sociale besojnë se ajo është Gisele

Menjëherë interenti është mbushur me komente që kanë të bëjnë me foton, për shkak të ngjashmërisë që ka gruaja, për të cilët ajo është Bundchen, kështu që të gjithë pyetën me habi: A është Gisele në shtrat me Antonio Brown?

“Është çmenduri nëse them se kush është kjo”, shkroi një përdorues. “Është fjalë për fjalë, Megan”, shroi një tjetër duke ju referuar Megan Eugenio, një të famshme të Tik Tok e cila e ka mohuar se është ajo.

“Nuk mund ta besoj që duhet ta them këtë, por nuk jam unë”, ka postuar Megan në Instagramin e saj me disa emotikone duke qarë nga e qeshura.

“Kjo nuk ndodhi dhe nuk duhet të ndodh. AB dhe Gisele nuk kanë qenë dhe nuk do të jenë kurrë bashkë. Mos e teproni”, ka shkruar një person derisa një tjetër i është kundër përgjigjur “Kjo realisht është Gisele dhe bota ka kaluar në një univers paralel. Jam i hutuar”.

“Vë bast shumë para që kjo është Gisele”, ka shkruar një duke thënë se është në gjendje të vë para për fotografinë.

Realiteti është së imazhi bën që ai të interespretohet në mënyra të ndryshme për shkak të ngjashmërisë së gruas që paraqitet aty dhe e cila është tepër e ngjashme me ish gruan e Tom Brady.  

Kush është Antonio Brown e kush Tom Brady

Për ata që së dinë Antonio Brown është një futbollist i “rugby” në Amerikë dhe për momentin ai është në arrati.

Brown akuzohet se ka sulmuar nënën e fëmijëve të tij më 1 dhjetor të këtij viti dhe ende nuk i është dorëzuar autoriteteve të policisë së Tampas në Florida.

Tom Brady është po ashtu futbollist i Rugbyt në Florida dhe bashkë me Brown arritën ta fitojnë titullin këtë vit në NFL-në amerikane. /GazetaExpress/