Ish e dashura e Brad Pitt tregon asetet e saj në bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 19:38

Ish e dashura e Brad Pitt tregon asetet e saj në bikine

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 19:38

Ish e dashura e Brad Pitt, Juliette Lewis ka treguar edhe njëherë trupin e saj seksi derisa ka pozuar në bikine duke festuar kështu ditëlindjen e saj të 48-të.

Ajo i ka mbijetuar edhe një viti tjetër pas një humbje të paimagjinueshme, derisa Juliette Lewis mbishi 48 vjet të hënën ajo i ka treguar fansave se ende është në top formë, kurse ka pozuar në bikine në plazh.

Lexo Edhe:

Aktorja e “Cape Fear” ka shpërndarë këto foto në Instagram për 1.1 milion ndjekës derisa ajo ka treguar belin e hollë dhe këmbët e saj të tonifikuara.

“Faleminderit për të gjitha urimet e ditëlindjes”, ka thënë ish e dashura e Brad Pitt derisa ka reflektuar se ka përjetuar një dhimbje të madhe më 2020, por nuk ka treguar se cila “ishte humbja e saj e paimagjinuar”. /GazetaExpress/