Ish-drejtoresha e Arsimit: Me dashni do të vazhdojmë shërbimin për Prishtinën - Gazeta Express
string(76) "ish-drejtoresha-e-arsimit-me-dashni-do-te-vazhdojme-sherbimin-per-prishtinen"

Lajme

Gazeta Express

12/02/2024 14:48

Ish-drejtoresha e Arsimit: Me dashni do të vazhdojmë shërbimin për Prishtinën

Lajme

Gazeta Express

12/02/2024 14:48

Ish-drejtoresha e Arsimit në Komunën e Prishtinës, Besianë Musmurati i ka falënderuar bashkëpunëtorët e saj që i ndihmuan gjatë dy viteve të shërbimit si udhëheqëse e Drejtorisë për Arsim në kryeqytet.

Musmurati, e cila u shkarkua nga kryetari Përparim Rama pak para prishjes së koalicionit mes LDK-së dhe PDK-së në Prishtinë, tha se nuk do të ankohet por do të vazhdojë të shërbejë për qytetin.

Lexo Edhe:

Zyrtarja e PDK-së publikoi sot në Facebook një album fotografish nga koha e shërbimit si drejtoreshë në Komunën e Prishtinës.