Ish burri i Jennifer Lopez prezanton të fejuarën e tij të re mis - Gazeta Express
string(64) "ish-burri-i-jennifer-lopez-prezanton-te-fejuaren-e-tij-te-re-mis"

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 20:14

Me i fundit

Ish burri i Jennifer Lopez prezanton të fejuarën e tij të re mis

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 20:14

Ja ku erdhi nusja numër katër! Ish burri i Jennifer Lopez, Marc Anthony (53) ka festuar fejesën me konkurrenten e Mis Universe, Nadia Ferreira (23), ku u veçua unaza e madhe që ai ia dhuroi

Këngëtari Marc Anthony është fejuar me konkurrenten e Mis Universe.

Lexo Edhe:

Këngëtari i propozoi Nadia Ferreiras (23) fejesë dhe ajo e pranoi, teksa ai mbajti një aheng të madhe të enjten në mbrëmje.

Çifti, të veshur si të fejuar, festuan në “Sexy Fish Miami”.

Diferenca në moshë e tyre është 30 vjeç pasi që Marc ka 53 vite kurse ajo 23 vite.

Bukuroshja Nadia ishte e parja që e bëri publik lajmin përmes Instagramit.

Ajo shpërndau një foto me unazën e madhe të diamantit të saj në rrjetet sociale.

Është një guri i madh i smeraldit e përcjellë me dy të tjerë më të vegjël.

Anthony ka qenë i martuar tri herë më parë, por martesa e tij më e njohur është ajo me Jennifer Lopez.  Edhe Lopez është fejuar kohëve të fundit por ajo i është kthyer dashurisë së vjetër, Ben Affleck. /GazetaExpress/