Ish banorja e Big Brother, Jori Delli shpallet "non grata" nga Rusia - Gazeta Express
string(65) "ish-banorja-e-big-brother-jori-delli-shpallet-non-grata-nga-rusia"

Shqiperi

Gazeta Express

01/06/2023 16:54

Ish banorja e Big Brother, Jori Delli shpallet “non grata” nga Rusia

Shqiperi

Gazeta Express

01/06/2023 16:54

Ish-banorja e Big Brother VIP, Jori Delli është goxha aktive në rrjetet sociale, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës në Instagram dhe ndan për ndjekësit foto apo video të momenteve nga përditshmëria e saj.

Ndonëse projektet e saj apo videot që realizon në TikTok janë “funny”, duket se nuk lejohen në Rusi.

Lexo Edhe:

Me anë të një postimi në InstaStory, Jori ka pubikuar njoftimin që i kishte ardhur në të cilin njoftohet se Rusia i kishte bllokuar një prej videove.

”Russia nuk më do”– shkruan modelja krah fotos, dhe pse arsyeja nuk dihet ende.

/Gazeta Express