Ish-banori i shtëpisë së famshme tregon çka e lidh me Kosovën, bën publike familjen që u strehua tek ta gjatë luftës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/01/2022 7:18

Ish-banori i shtëpisë së famshme tregon çka e lidh me Kosovën, bën publike familjen që u strehua tek ta gjatë luftës

Rozë

Gazeta Express

15/01/2022 7:18

Meridian Ramçaj, i cili njihet si opinionist, ka një javë që nuk është më pjesë e shtëpisë së famshme.

Ish banori ka marrë vëmendje përherë me deklaratat e tij mediatike.

Lexo Edhe:

Së fundmi, Ramçaj ka hapur një pyetësor në instagram ku pranoi pyetje të shumta ndaj të cilave nuk hezitoi të përgjigjet me sinqeritetin më të madh.

Ai po ashtu u përshëndet nga fansat e shumë vendeve të botës, por mesazhe të shumta mori nga disa ndjekës nga Drenica.

Pas kësaj dikush u mundua që t’ia sqaroj vendodhjen e Drenicës duke hamendësuar se gjoja ai nuk e di, shkruan lajmi.net.

Por përgjigjja e Meridianit ishte hata fare, ai po ashtu shpalosi një detaj nga lufta duke treguar për babain e tij se ishte dekoruar nga presidenti në luftës e Kosovës si dhe bëri publike që familja Sadikaj atë periudhë ishte strehuar tek familja e tij.