Irina Shayk, pozon tërësisht e zhveshur - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

06/08/2021 22:40

Irina Shayk, pozon tërësisht e zhveshur

Yjet

Gazeta Express

06/08/2021 22:40

Irina Shayk ka pozuar përsëri tërësisht e zhveshur pas konfirmoi se ajo dhe Kanye Ëest janë “në një lidhje më shumë se serioze dashurie”

Irina Shayk ka treguar fizikun e saj të tonifikuar derisa ka pozuar e zhveshur, foto të cilat ajo e ka ekspozuar para 15.8 milionë fansave të saj në Instagram.

Lexo Edhe:

Ajo me këtë foto ka promovuar linjën e saj të bukurisë dhe kujdesit të lekurës Alo, ku është shfaqur tërësisht e zhveshur duke mbuluar modestinë e saj.

“Vera vije me @aloëellness_”, ka shkruar ylli i pistave derisa bën foton e saj sensuale para kamerës e ulur në dyshime. /GazetaExpress/