Iranianët i bëjnë pritje të “çmendur” Al-Nassr dhe Ronaldos, qindra tifozë vrapuan pas autobusit të ekipit - Gazeta Express
string(103) "iranianet-i-bejne-pritje-te-cmendur-al-nassr-dhe-ronaldos-qindra-tifoze-vrapuan-pas-autobusit-te-ekipit"

Sport

Gazeta Express

18/09/2023 20:02

Iranianët i bëjnë pritje të “çmendur” Al-Nassr dhe Ronaldos, qindra tifozë vrapuan pas autobusit të ekipit

Sport

Gazeta Express

18/09/2023 20:02

Ekipi i Al-Nassr ka udhëtuar drejt Iranit, atje ku do të zhvillojë ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve aziatike.

Sauditët do të përballen me Persepolis. Ndeshja do të zhvillohet të martën, në “Azadi Stadium” të Teheranit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Iranianët i bënë një pritje të “çmendur” ekipit të Al-Nassr, aty ku aktivizohet ylli botëror, Cristiano Ronaldo.

Qindra fansa u panë duke vrapuar pas autobusit të Al-Nassr, aty ku ishte edhe portugezi.

/Gazeta Express/