Inva Mula bën dedikimin e rrallë për djalin e saj që ka me Pirro Çakon - Gazeta Express

Inva Mula bën dedikimin e rrallë për djalin e saj që ka me Pirro Çakon

Rozë

Gazeta Express

02/09/2020 16:30

Megjithëse është një nënë shumë e përkushtuar, Inva Mula flet shumë rrallë në publik për fëmijët e saj.

Sopranoja e njohur shqiptare ka ndarë me publikun një postim në Instagramin e saj me rastin e 25-vjetorit të djalit që ka me kantautorin Pirro Çako.

“25 vite plot me dashuri”, ka shkruar sopranoja shqiptare krah postimit të saj me Anthony-n,

Në dy fotot janë nënë e bir kur Anthony ishte i vogël dhe tani.