Interi do t'ia rinovojë kontratën Inzaghit - Gazeta Express
string(41) "interi-do-tia-rinovoje-kontraten-inzaghit"

Interi do t’ia rinovojë kontratën Inzaghit

Futboll

Gazeta Express

24/05/2022 21:05

Interi ka vendosur që t’ia rinovojë kontratën Simone Inzaghit, përkundër që nuk arriti ta mbronte titullin.

Inzaghi në sezonin e parë me zikaltrit fitoi Superkupën dhe Kupën e Italisë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kontrata e re e trajnerit italian do të jetë deri në vitin 2024, me opsionin për një vit shtesë.

Interi synon ta rikthejë titullin e kampionit edicionin e ardhshëm.