Interesim i madh për ta blerë xhaketën 200 dollarëshe të Kanye West - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

09/06/2021 11:18

Interesim i madh për ta blerë xhaketën 200 dollarëshe të Kanye West

Rozë

Gazeta Express

09/06/2021 11:18

Qytetarë të shumtë kanë shprehur interesimin për të blerë xhaketën 200 dollarëshe të Kanye West.

Raportohet se në faqen TMZ kishin hyrë mbi 50,000 përdorues brenda 30 minutave të para të lansimit, duke mbingarkuar faqen e internetit.

Thuhet se shumë njerëz u përpoqën dhe dështuan ta shtonin xhaketën në karrocat e tyre të blerjes.

Interesi i menjëhershëm është mjaft i mahnitshëm, duke marrë parasysh që lëshimi nuk u parapri nga ndonjë njoftim zyrta.

Oferta e parë që Kanye West dhe Gap po i japin publikut është një xhaketë, me të cilën nuk mund të bësh pako, por gjithsesi do të kushtojë  shumë plus taksa.

Xhaketa YEEZY Gap Round ka mbërritur zyrtarisht, artikulli përurues i veshjeve nga kompania e modës së reperit dhe shitësi ikonik amerikan që tani është në dispozicion për para-porositje.