Inter vs Shakhtar, synohet goli i parë pas 270 minutash - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 17:39

Inter vs Shakhtar, synohet goli i parë pas 270 minutash

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 17:39

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Inter dhe Shakhtar.

Sa herë janë përballur këto skuadra, në vitet e fundit, nuk ka pasur asnjëherë gola. Tri takimet në Champions League në fazën e grupeve mes tyre janë mbyllur 0-0.

Lexo Edhe:

Por, sot kërkohen gola, Interi për të siguruar kualifikimin nëse Reali e mund FC Sheriffin, raporton Gazeta Express.

 Inter:

Shakhtar: