Inter – Torino, formacionet zyrtare - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

13/07/2020 20:45

Inter – Torino, formacionet zyrtare

Instant

Gazeta Express

13/07/2020 20:45

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Interit dhe Torinos.

“Nerazzurri” do t’i kërkojnë të tria pikët sonte ndaj Torinos në kuadër të xhiros së 32-të të Serie A, për ta rimarrë pozitën e tretë në tabelë.

Interi i ka humbur thuajse të gjitha gjasat për titull të kampionit dhe deri në fund të sezonit do të mundohet të përfundojë në pozitën e dytë, qe e mban Lazio dhe nëse sonte fitojnë, mund ta barazojnë me pikë, raporton Gazeta Express.

Inter:

Torino:

Ndeshja në mes të Interit dhe Torinos do të fillojë në orën 21:45. /Gazeta Express/