Inter-Roma, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(43) "inter-roma-publikohen-formacionet-zyrtare-2"

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 17:10

Inter-Roma, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 17:10

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit italian mes Interit dhe Romës, e vlefshme për javën e tetë në Serie A.

Interi kërkon fitoren pas një starti të dobët të sezonit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Zikaltrit kanë 12 pikë dhe gjenden në vendin e shtatë në tabelë, një më pak se Roma që është një pozitë më lartë.

Mourinho do ta kërkojë fitoren e parë kundër Interit sonte.

Formacionet zyrtare: