Inter: Hakimi negativ në Covid - Gazeta Express

Gazeta Express

23/10/2020 21:27

Inter: Hakimi negativ në Covid

Gazeta Express

23/10/2020 21:27

Interi ka lajmëruar që Achraf Hakimi është testuar negativ për koronavirus

Mbrojtësi i krahut ka kryer testet dje dhe klubi ka konfirmuar se ai është testuar negativ për COVID-19.

“FC Internacionale Milano njofton që Achraf Hakimi është testuar negativ në rezultatet e tyre dje pasi që rezultoi pozitiv në testet e UEFA-së para ndeshjes kundër Borussia Monchengladbach”, ka shkruar klubi.

“Lojtari, ka qenë asiptomatik, kurse dje testet kanë treguar për gjendjen e tij aktuale”. /GazetaExpress/