Infektohen me Covid-19 tre prokurorë në Prokurorinë e Tiranës - Gazeta Express

Infektohen me Covid-19 tre prokurorë në Prokurorinë e Tiranës

Shqiperi

Gazeta Express

22/09/2020 10:40

Tre prokurorë në Prokurorinë e Tiranës janë infektuar me Covid-19.

Mësohet se menjëherë pasi tre prokurorët kanë dalë pozitivë, Prokuroria ka mbyllur dyert për qytetarët dhe avokatët, ndërsa puna vijon vetëm për administratën.

Gjendja shëndetësore e prokurorëve është e mirë.