Incidente para MPJ-së, hidhen fishekzjarrë dhe letra higjienike - Gazeta Express
string(62) "incidente-para-mpj-se-hidhen-fishekzjarre-dhe-letra-higjienike"

Ballina

Gazeta Express

05/07/2022 20:52

Incidente para MPJ-së, hidhen fishekzjarrë dhe letra higjienike

Ballina

Gazeta Express

05/07/2022 20:52

Incidente para Ministrisë së Jashtme pasditen e sotme.

Demonstruesit që protestuan para Qeverisë janë drejtuar drejt Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Kuvendit të Maqedonisë.

Lexo Edhe:

Ata hodhën pishtarë, letra higjienike, shishe, fishekzjarre në drejtim të Ministrisë.

Përballë MPJ-së ndodhet një kordon policor.