Inceneratori i Fierit, GJKKO rrëzon ankimimin e Arben Dervishajt dhe Regan Merdanit - Gazeta Express
string(82) "inceneratori-i-fierit-gjkko-rrezon-ankimimin-e-arben-dervishajt-dhe-regan-merdanit"

Inceneratori i Fierit, GJKKO rrëzon ankimimin e Arben Dervishajt dhe Regan Merdanit

Shqiperi

Gazeta Express

29/05/2023 11:18

Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesat e dy prej të pandehurve për çështjen e Inceneratorit të Fierit për shpalljen e moskompetencës për Arben Dervishaj dhe Regan Merdania.

Avokatët e tyre kërkuan shpallje të moskopetencës dhe kalimin e çështjes në Gjykatën e Tiranës, por GJKKO ka hedhur poshtë kërkesën.

Lexo Edhe:

/Gazeta Express