Imogen befason me format e saj të kolme në bikine - Gazeta Express
string(49) "imogen-befason-me-format-e-saj-te-kolme-ne-bikine"

Imogen befason me format e saj të kolme në bikine

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 23:30

Imogen Tomas ka treguar format e saj të kolme me bikine të gjelbra teksa ajo po shijon diellin gjatë pushimeve të saj në Greqi

Imogen Thomas ka treguar trupin e saj të mahnitshëm teksa ka treguar gjoksin e saj afër një pishine në Rodos të Greqisë, ku ka veshur bikine të gjelbra.

Lexo Edhe:

Modelja nga Wales (39) ka pozuar para hotelit të saj në Greqi e ku është dukur e mahnitshëm.

Ajo është lavdëruar për ngjyrën e saj dhe bukurinë. /GazetaExpress/