Ilnisa i ulët afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, mbylleni banjon! - Gazeta Express
string(73) "ilnisa-i-ulet-afer-sara-e-ofendon-nga-vjen-kjo-ere-e-keqe-mbylleni-banjon"

Ilnisa i ulët afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, mbylleni banjon!

Rozë

Gazeta Express

24/02/2024 19:24

Ilnisa është një nga banoret më të përfolura në këtë Big Brother, ku shpesh herë përfshihet në debate të shumta me konkurrentët e tjerë.

Së fundmi ajo është dënuar nga Vëllai i Madh pasi i ka përsëritur disa herë fikjen e mikrofonit gjatë kohës kur ajo flet. Përmes një zarfi të zi, asaj iu komunikua se do dënohet dhe se do jetë e “padukshme” nga banorët e tjerë deri në një njoftim tjetër nga produksioni.

Lexo Edhe:

Kaq ka mjaftuar për Sarën, ku me mundësinë e parë filloi ta ngacmonte. Ilnisa iu ul pranë, ndërkohë që Sara hante, por në pamundësi për të folur, thjesht rinte dhe e dëgjonte. Sara po e nxiste të fliste dhe të thyente rregullin e Vëllait të Madh, por Ilnisa i rezistoi provokimeve të saj.

Sara: Nga kjo vjen kjo era? S’e marr vesh. E ndjen këtë erën e keqe? Si era çorape, si era këmbë. Ua sa erë e keqe.

BardhiJu vjen njerëzve që hedhin gurin dhe fshehin dorën.

Sara: Mbylleni pak derën e banjos se vjen erë këtu.