Iliriana shtrihet te Ylli, Adri: Vëllai i Madh, kërkoj divorcin - Gazeta Express
string(60) "iliriana-shtrihet-te-ylli-adri-vellai-i-madh-kerkoj-divorcin"

Iliriana shtrihet te Ylli, Adri: Vëllai i Madh, kërkoj divorcin

Rozë

Gazeta Express

10/12/2023 10:14

Një situatë qesharake është krijuar në mes çiftit dhe Bucit.

Ishte Iliriana ajo që u shtri në shtrat të Buci, gjë që e bëri Adrin të reagojë me shaka.

Lexo Edhe:

Ai i kërkoi Vëllait të Madh divorcin, gjë që shkaktoi të qeshura të Iliriana dhe Buci.

Për të parë këtë moment, klikoni në videon më poshtë: