Iliri, Antonela dhe Meridiani janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother - Gazeta Express
string(75) "iliri-antonela-dhe-meridiani-jane-te-nominuarit-e-kesaj-jave-ne-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

25/12/2021 0:53

Iliri, Antonela dhe Meridiani janë të nominuarit e kësaj jave në Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

25/12/2021 0:53

Janë bërë edhe nominimet për këtë javë në Big Brother VIP

Fillimisht ka qenë Big Brother që më parë kishte hapur një televotim për banorin më të preferuar të shtëpisë.

Lexo Edhe:

Nga televotimi ishte Arjola që u zgjedh e preferuara e publikut dhe ajo zgjodhi se cilët nga banorët do të shpëtoheshin.

Në fund të zinxhirit mbetën Antonela, Meridiani dhe Iliri. /GazetaExpress/