Ilir Peci arrin në shkollën "Isa Boletini", aty do të betohet si kryetar i Zveçanit - Gazeta Express
string(80) "ilir-peci-arrin-ne-shkollen-isa-boletini-aty-do-te-betohet-si-kryetar-i-zvecanit"

Ilir Peci arrin në shkollën “Isa Boletini”, aty do të betohet si kryetar i Zveçanit

Lajme

Gazeta Express

25/05/2023 9:56

Ilir Peci ka arritur në shkollën “Isa Boletini” në Boletin, ku pritet ta japë betimin si kryetar i ri i komunës së Zveçanit, shkruan Express.

Seanca për betimin e tij do të nisë në orën 10:00.

Lexo Edhe:

Peci ishte kandidat i PDK-së në zgjedhjet e 23 prillit, në të cilat doli fitues.

Përveç Pecit, betimin sot do ta kryejnë edhe Izmir Zeqiri në Zubin Potok dhe Lulzim Hetemi në Leposaviq.

Më poshtë shihni fotografitë e T7: