Ilda Bejleri sjell versionin më gazmor të “T’ka mami yll” në spektaklin “Kosherja” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

01/11/2021 15:53

Ilda Bejleri sjell versionin më gazmor të “T’ka mami yll” në spektaklin “Kosherja”

Rozë

Gazeta Express

01/11/2021 15:53

Dance Reality Show “T’ka mami yll” është bërë pjesë e spektaklit të humorit “Kosherja”.

Ka qenë pikërisht moderatorja Ilda Bejleri, e cila këtë herë ka prezantuar versionin “E kam mamin yll”.

Lexo Edhe:

Ajo është përballur me një situatë shumë të tensionuar mes mamave, të cilat debatuan se kush kishte fëmijën më të talentuar, por mbi të gjitha, kush ishte vetë më e mira.

Megjithatë, të qeshurat e publikut nuk munguan dhe kjo tregoi edhe një herë protagonizmin e këtij formati, i cili është në vëmendjen e të gjithëve./abcnews.al