Iku nusja nga dasma, i gënjyen mysafirët se e dërguan në spital, historia e pazakontë që ndodhi në Kosovë - Gazeta Express
string(103) "iku-nusja-nga-dasma-i-genjyen-mysafiret-se-e-derguan-ne-spital-historia-e-pazakonte-qe-ndodhi-ne-kosove"

Iku nusja nga dasma, i gënjyen mysafirët se e dërguan në spital, historia e pazakontë që ndodhi në Kosovë

Rozë

Gazeta Express

06/12/2022 11:05

“Siç e do zakoni behën dasmat në vendin tonë” është një falje popullore e cila e përkufizon ahengjet familjare.

Ndërsa një ngjarje e pazakontë ka ndodhë në një nga familjet shqiptare gjatë sezonit të dasmave

Lexo Edhe:

Organizuesi i dasmës Eltoni ka fol në emisionin “Libero” me Resul Sinain rreth kësaj ngjaje të pazakontë në vendin tonë.

Duket se nusja kishte braktisur dhëndrin dhe Eltoni ishte detyruar nga familja e nuses të gënjej duke i thënë se “ nusja është e sëmurë dhe e kemi dërguar në spital”.