“Ike shumë herët", Shkumbin Istrefi vjen me një shkrim prekës për vdekjen e e motrës - Gazeta Express
string(81) "ike-shume-heret-shkumbin-istrefi-vjen-me-nje-shkrim-prekes-per-vdekjen-e-e-motres"

“Ike shumë herët”, Shkumbin Istrefi vjen me një shkrim prekës për vdekjen e e motrës

Rozë

Gazeta Express

23/06/2022 23:54

Sot në moshën 49 vjeçare ka ndërruar jetë producentja Vjosa Berisha, e cila pas vetës la një bagazh të madh artistik.

Së fundmi me anë të një postimi në Facebook ka reaguar edhe vëllai i saj, producenti dhe aktori Shkumbin Istrefi.

Lexo Edhe:

“Ike shumë herët, motër. Pusho në paqe”, shkroi ai.

Ndryshe, kujtojmë që Vjosa tash e një vit ka treguar që ka qenë e diagnostikuar me kancer.