"Ik p*rdhu ti dhe ajo që të ka bërë", Efi lëshon gojën, Luizi nuk kursehet - Gazeta Express
string(69) "ik-prdhu-ti-dhe-ajo-qe-te-ka-bere-efi-leshon-gojen-luizi-nuk-kursehet"

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2023 22:25

“Ik p*rdhu ti dhe ajo që të ka bërë”, Efi lëshon gojën, Luizi nuk kursehet

TV/Film

Gazeta Express

18/04/2023 22:25

Është diskutuar në spektaklin e madh të së martës raporti mes Efit dhe Luizit.

Duket se dyshja tashmë nuk janë më në një marrdhënie shoqërie aq të ngushtë, teksa mes tyra ka patur dhe fyerje.

Lexo Edhe:

“S’kam punë as me familjen tënde, as me shoqet, as me të dashurin. Unë të them ty pirdhu po, por jo nënës tënde.”- tha Luizi.

Efi para disa ditësh është shprehur për Luizin në dhomë të rrëfimit me fjalët “Pirdhu ti dhe ajo që të ka bërë”.