‘Ik oj bukë përmbysëse” – Iliriana ia rrëmben mikrofonin Kaderit dhe nis këngën - Gazeta Express
string(75) "ik-oj-buke-permbysese-iliriana-ia-rremben-mikrofonin-kaderit-dhe-nis-kengen"

TV/Film

Gazeta Express

28/11/2023 20:10

‘Ik oj bukë përmbysëse” – Iliriana ia rrëmben mikrofonin Kaderit dhe nis këngën

TV/Film

Gazeta Express

28/11/2023 20:10

Ilirjana ia mori mikrofonin Kaderit derisa ishte duke folur në mikrofonin që u është dhënë nga Vëllai I madh për programin festiv për nder të 111-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Ajo i tha Kaderit:  “Ik oj bukë përmbysëse, unë jam këtu për të kënduar e për mikrofon e ti jo”.

Lexo Edhe:

Kaderi u prek nga kjo gjë dhe u largua menjëherë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë: