Iftari bashkon Adriana Matoshin me ish bashkëshortin e saj - Gazeta Express
string(58) "iftari-bashkon-adriana-matoshin-me-ish-bashkeshortin-e-saj"

Iftari bashkon Adriana Matoshin me ish bashkëshortin e saj

Yjet

Gazeta Express

22/03/2024 20:45

Adriana Matoshi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, pavarësisht problemeve të saj shëndetësore

Aktorja dhe deputetja e Kosovës, Matoshi para një jave pati një intervenim në kokë, që është i dyti brenda dy viteve, derisa ajo është operuar duke larguar tumorin.

Lexo Edhe:

Sot, aktorja ka zgjedhur që të tregojë se ka bërë iftar dhe në foto shihet se ajo ka etiketuar ish bashkëshortin e saj, Alber Sylejmani.

Kujtojmë se Adriana ka katër fëmijë me Albertin, derisa ajo ka pasur raporte korrekte me ish bashkëshortin edhe pas shkurorëzimit. /GazetaExpress/