“Idioti” i Era Istrefit - Gazeta Express
string(21) "idioti-i-era-istrefit"

Muzike

Gazeta Express

29/12/2022 20:00

“Idioti” i Era Istrefit

Muzike

Gazeta Express

29/12/2022 20:00

Këngëtarja Era Istrefi ka lansuar këngën e saj më të re

Era Istrefi e ka përmbyllur vitin 2022 me një këngë të re.

Lexo Edhe:

Ajo quhet “Idiot”, një këngë tipike argëtuese derisa këngëtarja flet për një simpati në të cilën ajo është e dëshiruar.

Edhe kjo këngë është mjaft ritmike dhe pritet që të jetë një hit nëpër klube të ndryshme. /GazetaExpress/