Ibrahimovic ia tregon stilin e ri bashkëlojtarëve të tij - Gazeta Express
string(56) "ibrahimovic-ia-tregon-stilin-e-ri-bashkelojtareve-te-tij"

Futboll

Gazeta Express

14/08/2022 23:23

Ibrahimovic ia tregon stilin e ri bashkëlojtarëve të tij

Futboll

Gazeta Express

14/08/2022 23:23

Zlatan Ibrahimovic i ka vizutuar shokët e tij të Milan pas fitores 4-2 kundër Udineses mbrëmë, duke ju treguar atyre stilin dhe dukjen e tij të re

Sulmuesi 40 vjeçar për momentin është fushave pasi që ka bërë një operim në gjuhë muajin e kaluar.

Lexo Edhe:

Ai nuk pritet të rikthehet në fushë deri në janarin e Vitit të Ri, duke e detyruar atë që t’i shikojë shokët e tij nga tribunat. Pavarësisht së nuk luan, Ibrahimovic është ende një lider i skuadrës dhe ai është parë edhe në fitoren e djeshme.

Ibrahimovic, me bishtalecin e tij të ri e të tërhequr, shkon në zhveshtore të MIlan dhe i uron shokët e tij të skuadrës pas fitores kundër Udineses mbrëmë.

Disa tifozë e kanë krahasuar me këtë stil të ri veteranin e Milan si një “Dragonball Z’s Mercenary Tao”, një krahasim që vlen edhe për mënyrën e flokëve të lidhura edhe për rolin e tij në skuadër. /GazetaExpress/