I zjarrtë sot Astrit Selmani, shënon golin e katërt - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

04/12/2021 16:26

I zjarrtë sot Astrit Selmani, shënon golin e katërt

Futboll

Gazeta Express

04/12/2021 16:26

Hammarby e ka rritur epërsinë dhe tani po avancon 4:1 ndaj Kalmarit.

Ishte sërish sulmuesi kosovar, Astrit Selmani që realizoi golin në minutën e 50-të të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se të katër golat e vendasve sot mbajnë firmën e Selmanit. /Gazeta Express/