I vodhi qentë e këngëtares së njohur, i riu dënohet me 4 vjet burg - Gazeta Express
string(65) "i-vodhi-qente-e-kengetares-se-njohur-i-riu-denohet-me-4-vjet-burg"

I vodhi qentë e këngëtares së njohur, i riu dënohet me 4 vjet burg

Rozë

Gazeta Express

04/08/2022 9:58

Një gjykatë në Kaliforni dënoi me katër vjet burg, një nga tre personat e akuzuar për vjedhjen e qenve të këngëtares Lady Gaga.

20-vjeçari Jaylin Keyshawn White, pranoi se ishte pjesë e një bande që sulmoi dhe qëlloi kujdestarin e qenve Ryan Fischer, ndërsa ai po merrte tre bulldogët francezë të yllit të popit; Koji, Gustav dhe Miss Asia, për një shëtitje në Hollivud në shkurt të 2021-it.

Lexo Edhe:

Këngëtarja ofroi një shpërblim prej 500 000 dollarësh për këdo që do të sillte në shtëpi qentë e saj të dashur.