I shkruan serbët pasi u vesh me "shqiponjë"në stadium, flet bukuroshja dhe tregon çka i thanë - Gazeta Express
string(90) "i-shkruan-serbet-pasi-u-vesh-me-shqiponjene-stadium-flet-bukuroshja-dhe-tregon-cka-i-thane"

Rozë

Gazeta Express

21/06/2024 21:45

I shkruan serbët pasi u vesh me “shqiponjë”në stadium, flet bukuroshja dhe tregon çka i thanë

Rozë

Gazeta Express

21/06/2024 21:45

Tifozja Vjosa Pllana, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Ajo u bë e njohur gjatë ndeshjes Shqipëri-Itali, psi që kishte veshur një fustan të dhe me shqiponjë në mes.

Lexo Edhe:

Gjatë këtij emisioni, Vjosa tregoi se mori shumë komente, madje edhe nga serbët.

Se çfarë i thanë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.