I riu vritet me thikë pas përleshjes mes dy familjeve - Gazeta Express
string(53) "i-riu-vritet-me-thike-pas-perleshjes-mes-dy-familjeve"

Ballina

Gazeta Express

06/07/2022 11:00

I riu vritet me thikë pas përleshjes mes dy familjeve

Ballina

Gazeta Express

06/07/2022 11:00

Një 22-vjeçar mbrëmjen e djeshme është vrarë pas një përleshje mes dy famiëjeve në Strumicë, përcjell TV21. Ngjarja ka ndodhur në të ashtuquajturën Lagja turke në rrugën “Betoveni”. Nga përleshja është janë plagosur edhe dy gra dhe një 16-vjeçar.

Lajmin e ka konfirmuar edhe drejtoresha e spitalit të Strumicës, Katerina Kuzmanovska, e cila shtoi se 22-vjeçari ishte sjellë në spital pa shenja jete dhe i therur, ndërsa personat tjerë janë jashtë rrezikut për jetë.

Lexo Edhe:

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e SPB-Strumicë, Aleksandra Trajanova, ndërsa më tepër informacione pritet të jepen gjatë ditës së sotme.