I riu nga Mitrovica që vdiq dje, para një muaji kishte falur familjen e sulmuesit - Gazeta Express
string(80) "i-riu-nga-mitrovica-qe-vdiq-dje-para-nje-muaji-kishte-falur-familjen-e-sulmuesit"

Lajme

Gazeta Express

16/01/2022 11:34

I riu nga Mitrovica që vdiq dje, para një muaji kishte falur familjen e sulmuesit

Lajme

Gazeta Express

16/01/2022 11:34

Ermal Delija, i riu nga Mitrovica, i cili mbrëmë humbi jetën si pasojë e lëndimeve që kishte marrë në muajin tetor pas rrahjes nga një person, para një muaji, më 17 dhjetor, ai ishte parë në xhaminë e Shipolit te hoxha Fatmir Latifaj, ku kishte zgjatur dorën e pajtimit me familjen e sulmuesit.

Ermali pas sulmit kishte përfunduar në koma për 18 ditë.

Lexo Edhe:

Ai ishte djali i vetëm i familjes Delija dhe u rrit jetim pasi babai i kishte vdekur vite më parë.

Ermali la pas nënën dhe tri motra.

VIDEO KËTU