I mituri ther me thikë disa herë një të mitur në Deçan - Gazeta Express
string(54) "i-mituri-ther-me-thike-disa-here-nje-te-mitur-ne-decan"

I mituri ther me thikë disa herë një të mitur në Deçan

Lajme

Gazeta Express

09/08/2022 8:50

Një i mitur ka therur me thikë disa herë një të mitur në fshatin Shaptej të Deçanit, njofton policia.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lexo Edhe:

Ndërsa viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË /Fsh. Shaptej, Deçan 08.08.2022 – 14:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur, pasi që me një mjetë të mprehtë (thikë) kishte therur disa herë viktimën mashkull  kosovar  i mitur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.