I mahnitshëm ky stil i Jehonës - Gazeta Express
string(30) "i-mahnitshem-ky-stil-i-jehones"

Yjet

Gazeta Express

28/10/2022 23:19

I mahnitshëm ky stil i Jehonës

Yjet

Gazeta Express

28/10/2022 23:19

Influencierja Jehona Dreshaj ka postuar një set fotografish ku shfaqet plot stil në apartamentin e saj në New York

Ajo është njëra prej vajzave shqiptare që më së shumti udhëton nëpër vende të ndryshme të botës.

Influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj – e cila përcjellët nga më shumë së 193 mijë ndjekës në Instagram, është shfaqur tepër seksi në dy foto që ajo ka postuar sonte në një fustan bardh e zi.

Jehona shfaq asetet e saj në këto foto, ku tregon gjoksin dhe këmbët e saj.

Pas disa ditëve që ajo kaloi në Europë dhe Dubai, Jehona tashmë është kthyer në New York që një javë dhe nga atje ka sjellë fotografi të bukura. /GazetaExpress/