“I Like it”, kënga me “pullë të kuqe” e Ledrit dhe Lumit B - Gazeta Express
string(53) "i-like-it-kenga-me-pulle-te-kuqe-e-ledrit-dhe-lumit-b"

Muzike

Gazeta Express

10/07/2023 21:05

“I Like it”, kënga me “pullë të kuqe” e Ledrit dhe Lumit B

Muzike

Gazeta Express

10/07/2023 21:05

“I like it” quhet kënga më e re e Ledri Vulës dhe Lumi B

Dyshja e reperëve kanë lansuar sot bashkëpunimin e tyre pikërisht në ditëlindjen e reperit kosovar.

Lexo Edhe:

Madje me shaka ata kanë ndërruar emrat derisa kënga është lansuar në kanalin zyrtar të Lumi B në YouTube.

E në këngë në vend të Ledri Vula është Lum Vula kurse në vend të Lumi B është Ledri B.

Kënga është me një vallëzim seksi të disa vajzave derisa në këngë nuk mungojnë edhe shprehjet eksplicite. /GazetaExpress/