"I kom provu po s'po bojshin", përgjigja e plakut që do ju bëjë të shkriheni së qeshuri - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

12/01/2022 15:13

“I kom provu po s’po bojshin”, përgjigja e plakut që do ju bëjë të shkriheni së qeshuri

Fun

Gazeta Express

12/01/2022 15:13

Barnat psikotrope si xanax e tromadol janë ilaçe, për të cilat ju duhet gjithsesi receta e mjekut.

Por, emisioni “Kiks” i cili transmetohet në KlanKosova ka realizuar një storie lidhur me barnat të cilat mund t’i blini në barnatore pa përshkrim të mjekut.

Lexo Edhe:

Gjatë realizimit të kësaj storie, ata morën në intervistë disa qytetarë e që njëri nga ta kishte një përgjigje epike.

“A të ka ndodh ndonjëherë të blini barna pa recetë?”, u pyet nga gazetarja e “Kiks”.

“Po valla i kom ble”, u përgjigj ai, teksa gazetarja e pyeti se cfarë ka blerë ai filloi të qeshte dhe u shpreh: “Nuk po bojshin i kom provu po s’po bojshin, unë s’kam nevojë veç i kom provua, ku e paske marr vesh”.

Video: KlanKosova