I gjakosur, sulmuesi i Sali Berishës niset me urgjencë drejt spitalit - Gazeta Express
string(68) "i-gjakosur-sulmuesi-i-sali-berishes-niset-me-urgjence-drejt-spitalit"

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 12:54

I gjakosur, sulmuesi i Sali Berishës niset me urgjencë drejt spitalit

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 12:54

Personi që grushtoi Sali Berishën gjatë protestës u shoqërua në fillim drejt selisë blu.

Në selinë e PD-së mbërritën menjëherë forcat e policisë. Shtetasi shfaqet i gjakosur dhe disa minuta më vonë në seli ka mbërritur ambulanca, për t’i dhënë ndihmën e parë. Policia njofton se po punohet për identifikimin e autorit, sapo të mjekohet./TCh/

Lexo Edhe: