I ftohti siberian "godet" Shqipërinë, bëhuni gati për dy ditët më të ftohta - Gazeta Express
string(72) "i-ftohti-siberian-godet-shqiperine-behuni-gati-per-dy-ditet-me-te-ftohta"

Shqiperi

Gazeta Express

05/02/2023 16:32

I ftohti siberian “godet” Shqipërinë, bëhuni gati për dy ditët më të ftohta

Shqiperi

Gazeta Express

05/02/2023 16:32

I ftohti siberian që ka goditur Ballkanin ka trokitur në të gjithë Shqipërinë.

Që prej së shtunës, kemi temperatura të ulëta deri në -10 gradë ne zonat malore.

Lexo Edhe:

Duke filluar nga e hëna dhe deri të mërkurën do kemi rënie të temperaturave të ajrit me 2 gradë, Dita më e ftohtë do të jetë të martën dhe të mërkurën.

Reshjet e dëborës pritet të jenë më të dendura në zonat verilindore. /Gazeta Express