Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, ndërron jetë 28-vjeçari në Shkodër - Gazeta Express
string(78) "humb-kontrollin-e-makines-dhe-del-nga-rruga-nderron-jete-28-vjecari-ne-shkoder"

Shqiperi

Gazeta Express

29/05/2023 10:26

Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, ndërron jetë 28-vjeçari në Shkodër

Shqiperi

Gazeta Express

29/05/2023 10:26

Mbrëmjen e djeshme, në vendin e quajtur “Muri i kalasë”, në lagjen “Liria”, ka ndodhur një aksident i rëndë.

Mësohet se një 28-vjeçar, banues në lagjen “Liria”, duke drejtuar automjetin tip “Dayang”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Lexo Edhe:

Për shkak të dëmtimeve të marra nga ky aksident, 28-vjeçari ka humbur jetën.

/Gazeta Express