Humb jetën një 62- vjeçar në Këlcyrë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

07/07/2020 16:27

Me i fundit

Humb jetën një 62- vjeçar në Këlcyrë

Shqiperi

Gazeta Express

07/07/2020 16:27

Mesditën e sotme një burrë ka humbur jetën pasi ka rënë nga lartësia në Grykën e Këlcyrës.

Mësohet se i ndjeri është 62-vjeçari Avdul Merko, me profesion kasap.

Merko kishte shkuar për të prerë degë dhe fatalisht ka rrëshqitur duke humbur jetën.