Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë - Gazeta Express
string(41) "hoxhaj-viziton-thacin-dhe-veselin-ne-hage"

Gazeta Express

18/03/2023 19:13

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

Gazeta Express

18/03/2023 19:13

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë miqtë e tij, ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli.

Lexo Edhe:

“Sot vizitova miqtë e mi, Hashimin dhe Kadriun! Të vendosur e besimplotë që drejtësia do të triumfojë! Historinë e lirisë nuk mund ta ndryshojë askush!”, ka shkruar Hoxhaj.