Hoti në Kuvendin e Shqipërisë, pritet nga Ruçi - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

03/07/2020 14:22

Me i fundit

Hoti në Kuvendin e Shqipërisë, pritet nga Ruçi

Lajme

Gazeta Express

03/07/2020 14:22

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në vazhdën e takimeve te tij në Tiranë u takua edhe më kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi.

Shefi i ekzekutivit po vazhdon aktivitetet e tij të punës me krerët institucional të Shqipërisë.

Pas këtij takimi të dy udhëheqësit nuk do të prononcohen për media.

Me tej, kryeministri Hoti do takohet edhe me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj si dhe me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.