'Hot' me bikini, vajza e ish-deputetes lë pa fjalë ndjekësit me pozat seksi - Gazeta Express

‘Hot’ me bikini, vajza e ish-deputetes lë pa fjalë ndjekësit me pozat seksi

Rozë

Gazeta Express

06/06/2020 19:16

Prej kohësh ajo është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat online.

Është fjala për Ada Dedën, e cila në profilin e saj në “Instagram” ndan me ndjekësit foto shumë seksi.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime si dhe qindra komente, ku ndjekësit nuk ia kanë kursyer komplimentet bukuroshes.