Hobi interesant i misit të Kosovës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 23:44

Hobi interesant i misit të Kosovës

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 23:44

Mis Kosova dhe bukuroshja kosovare, Trejsi Sejdini ka një hobi interesant

Ne jemi mësuar që t’i shohim bukuroshet tona nëpër vende të ndryshme të botës, kryesisht nëpër vendet ekzotike dhe qytete luksoze, Trejsi Sejdini ka një hobi tjetër.

Lexo Edhe:

Në vend të kësaj ajo ka zgjedhur që gjatë vizitës në Paris të vizitojë një vend të veçantë.

Bëhet fjalë për Muzeun e Luvrit.

“Duke vlerësuar artin”, ka shkruar ajo, derisa shihet duke parakaluar para disa pikturave, përfshirë edhe pikturës së njohur të Monalizës së Leonardo Da Vinçit. /GazetaExpress/